Горди и щастливи сме, че нашите ученици завоюваха първо място на Областното състезание по футбол в категория XI-XII клас! 
Нашите момчета демонстрираха изключителна игра и отборен дух. С техният упорит труд и отдаденост към спорта успехът е факт.
Специални благодарности изказваме към техния треньор, Даниел Борисов, за мотивацията за постигане на този резултат.
Продължаваме напред към следващите предизвикателства в зоналните състезания.
Пожелаваме на отбора още много победи! Вие сте нашите герои!
